İhracat

Operasyonumuz
Sevnut Company esas olarak müşterileri için özel etiketleme yapmaktadır, müşterilerimizin %99’u özel markalama talep etmektedir.
Sevnut Company Antalya da taze meyve ve kuruyemiş tedarikçisidir. Müşterilerimiz arasında toptancılar, perakendeciler, hazır yemek şirketleri, yemek hizmeti şirketleri ve ithalatçılar bulunmaktadır.Doğrudan kendi tarım arazilerimizden veya çiftçilerimizden temin edilen çok çeşitli meyveler, narenciye tedarik ediyoruz. 30’a kadar farklı meyve, narenciye, sebze ve kuruyemiş çerez ürün yelpazemizdeki kamyon, palet veya konteyneri içerebilecek herhangi bir karışımın kombinasyonun da uzmanız.

Lojistik
Ekibimiz, siparişlerin lojistik taleplerini karşılamak için iyi donanımlıdır. Ayrıca hava kargo, kamyon veya gemi ile zamanında teslimat, hijyen, paketleme, depolama ve nakliye sağlıyoruz. Bu hizmetlere ayrıca ekibimiz tarafından gerçekleştirilen dokümantasyon ve evrak işleri de dahildir.

Soğuk depo
Ayrıca, ürünlerini gidecekleri yere taşınmasını talep edene kadar saklamak isteyen müşterilerimize de hizmet sunmaktayız. Soğuk hava depose hizmetimiz, hijyeni sağlamak için ürünlerin temizlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasını içerir.